Drodzy Bracia i Siostry, szczególnie Ci młodzi, studiujący lub marzący o podjęciu studiów

„dobrze czyńmy wszystkim, a najwięcej domownikom wiary” [Gal 6,10]

Kierując się pragnieniem wspierania edukacji młodzieży chrześcijańskiej, w środowisku ewangelicznym w Poznaniu we współpracy z Chrześcijańską Szkołą im. Króla Dawida, powstaje fundusz stypendialny przeznaczonych dla wierzących młodych ludzi, którzy chcą studiować, a uniemożliwia im to ich sytuacja finansowa. Studia mogą odbywać się na dowolnej uczelni, dowolnym kierunku i w dowolnym trybie, w Polsce lub za granicą. Naszym pragnieniem jest, aby nikt z młodych wierzących, kto dzięki Bożej łasce ma talent i ambicję, nie stracił szansy na zdobycie wykształcenia, ale był w przyszłości błogosławieństwem dla tego kraju i żyjącego w nim kościoła Chrystusowego.

W nadchodzącym roku akademickim chcemy ufundować minimum jedno roczne stypendium, które później może zostać przedłużone na kolejne lata.

Ważne!!!

o stypendium mogą ubiegać się osoby ambitne i utalentowane, dla których jedyną szansą na podjęcie lub kontynuację wymarzonych studiów jest uzyskanie pomocy finansowej.

Wnioski będą przyjmowane do dnia 11 czerwca br. po czym kandydaci zostaną poinformowani o dalszym postępowaniu, w tym o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. W zależności od ilości wniosków podjęcie decyzji o ewentualnym przyznaniu stypendium nastąpi najpóźniej do dnia 31 sierpnia br.

Wszystkich spełniających powyższe kryteria zachęcamy do:

Wniosek można pobrać z linku poniżej:

Pobierz wniosek

Pobierz regulamin

Wysłania do dnia 11 czerwca br. wypełnionego wniosku wraz z wyszczególnionymi w nim załącznikami na następujący adres e-mail:

stypendia@dawid.edu.pl

Drodzy Bracia i Siostry, to nasze wspólne dzieło, które ma szansę się rozwijać jedynie dzięki zaangażowaniu ludzi wierzących. Dlatego poszukujemy nie tylko tych, którzy potrzebują wsparcia finansowego, ale również osób pragnących takiego wsparcia udzielić. Jeśli ktokolwiek z Was chciałby się zaangażować w taki sposób to prosimy również wyślijcie wiadomość w tej sprawie na powyższy adres mejlowy i oczekujcie na zwrotny kontakt.

Niech nasz Pan Jezus Chrystus będzie uwielbiony!

Chrześcijańskie Placówki im. Króla Dawida
ul. H. Cegielskiego 1
61-862 Poznań
tel. 61 870 17 88
E-mail: sekretariat@dawid.edu.pl
Podmiot prowadzący:
Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne
Os. Wichrowe Wzgórze 10/17
61-674 Poznań
REGON 300265090
NIP 972 11 36 800